Regulamin

 

Ogólne zasady korzystania z portalu

 1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z portalu www.kredyt-samochodowy.org.pl.

 2. Właścicielem portalu jest właściciel i administrator domeny www.kredyt-samochodowy.org.pl (dalej: administrator portalu).

 3. Termin obowiązywania niniejszego regulaminu jest nieoznaczony.

 4. Zmiany niniejszego regulaminu mogą zostać dokonane przez administratora portalu w każdym czasie i wchodzą w życie z chwilą ich udostępnienia na stronach portalu.

Zasady korzystania z porównywarki finansowej

 1. Portal zawiera porównywarki produktów finansowych powstałe przy współpracy ze spółką Comperia.pl S.A. Źródłem zasilania porównywarki finansowej są informacje i materiały o ofertach kredytowych i inwestycyjnych pozyskiwane przez spółkę Comperia.pl S.A.

 2. Porównywarka finansowa służy do wyszukiwania i porównywania poszczególnych elementów (głównie finansowych) oferty kredytowej i inwestycyjnej (przez ofertę kredytową rozumie się także ofertę dotyczącą pożyczek hipotecznych, gotówkowych, kart kredytowych, kredytów samochodowych; przez ofertę inwestycyjną rozumie się fundusze inwestycyjne oraz lokaty bankowe) wybranych banków.

 3. Korzystanie z zamieszczonych na stronie porównywarek produktów finansowych jest anonimowe i bezpłatne.

Newsletter

 1. Użytkownik może zapisać się na newsletter portalu. Dokonuje tego przez podanie swojego adresu mailowego.

 2. Zapisując się na newsletter portalu użytkownik wyraża zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez administratora portalu w celu komunikacji związanej z użytkowaniem portalu oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ewentualną ofertą portalu. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997 r. z późniejszymi zmianami).

 3. Użytkownik ma w każdej chwili możliwość rezygnacji z newslettera. Może tego dokonać klikając w link podany w newsletterze bądź wysyłając e-mail z prośbą o wypisanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zasady przesyłania dowcipów

 1. Dowcip może wysłać każdy użytkownik, który zaakceptuje warunki przedstawionego tu regulaminu przesyłania dowcipów na strony portalu.

 2. Dowcipy przesyłane są na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 3. Dowcipy publikuje na stronie www.kredyt-samochodowy.org.pl wyłącznie administrator portalu.

 4. Dowcip zostaje opublikowany po akceptacji administratora portalu.

 5. Administrator portalu zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji dowcipu bez podania przyczyny.

 6. Administrator portalu zastrzega sobie prawo do skracania, przeredagowywania, klasyfikowania dowcipów. Administrator portalu nie zapewnia także stałego układu graficznego publikowanego dowcipu.

 7. Przesyłanie dowcipów jest bezpłatne. Za przesłany dowcip użytkownik nie otrzymuje za niego żadnego wynagrodzenia: pieniężnego ani rzeczowego.

 8. Przesyłając dowcip i podając swój adres mailowy użytkownik wyraża zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez wydawcę portalu www.kredyt-samochodowy.org.pl w celu komunikacji związanej z użytkowaniem portalu oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ewentualną ofertą portalu. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997 r. z późniejszymi zmianami).

Zasady dodawania komentarzy

 1. Portal pozwala na komentowanie publikowanych na stronach treści.

 2. Zabronione jest przekazywanie do portalu materiałów, komentarzy, wypowiedzi lub zamieszczanie wpisów na forum internetowym zawierających treści sprzeczne z prawem, w tym naruszające prawa osób trzecich, w szczególności prawa autorskie lub dobra osobiste lub sprzeczne z dobrymi obyczajami.

 3. Administrator portalu będzie usuwał z niego materiały, komentarze, wypowiedzi lub wpisy na forum internetowym sprzeczne z prawem, w tym naruszające prawa osób trzecich, w szczególności prawa autorskie lub dobra osobiste, lub sprzeczne z dobrymi obyczajami. Informacje o takich materiałach, komentarzach, wypowiedziach lub wpisach na forum internetowym należy zgłaszać administratorowi portalu lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 4. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych w portalu treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach na forum internetowym.

Zasady składania wniosków - kontakt z doradcą

 1. Poprzez wypełnienie formularza kontaktowego użytkownik ma możliwość złożenia wniosku z prośbą o kontakt z doradcą.
 2. Dane zbierane za pomocą formularza kontaktu z doradcą nie są przechowywane w portalu, a automatycznie przekazywane do bazy danych, której administratorem jest firma Comperia.pl S.A. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z regulaminem programu ComperiaLead.

Prawa autorskie

 1. Wszystkie elementy portalu www.kredyt-samochodowy.org.pl (teksty, grafiki itp.) są własnością portalu, firm lub osób fizycznych współpracujących z właścicielem portalu. Wyłączne prawo do dysponowania treściami portalu przysługuje jego właścicielowi. Nie wolno kopiować i rozpowszechniać treści serwisów bez zgody właściciela portalu.

 2. Informacje generowane przez porównywarki produktów finansowych, wszelkie materiały oraz narzędzia dostępne w portalu mogą być przez użytkownika wykorzystywane tylko do użytku osobistego.

 3. Wszelkie znaki towarowe i handlowe, które występują w portalu podlegają ochronie prawnej na zasadach przewidzianych w odpowiednich przepisach.

Ochrona danych osobowych i polityka prywatności

 1. Zapisując się na listę subskrybentów newslettera lub przesyłając dowcip użytkownik wyraża zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez wydawcę portalu w celu komunikacji związanej z użytkowaniem portalu oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ewentualną ofertą portalu. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997 r. z późniejszymi zmianami).

 2. Dane osobowe użytkownika pozostają objęte tajemnicą i są przetwarzane oraz przechowywane zgodnie z zasadami obowiązującego prawa dotyczącego ochrony danych osobowych i prywatności. Portal www.kredyt-samochodowy.org.pl. nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników portalu.

 3. Polityka prywatności opublikowana na stronach portalu stanowi element niniejszej umowy.

Aby zapewnić największą wygodę w korzystaniu ze strony kredyt-samochodowy.org.pl wykorzystujemy pliki cookies. Możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

zamknij