Kredyty samochodowe

mBank

Kredyt samochodowy (z ubezpieczeniem)

Wysokość raty: 973.51 PLN / miesiąc

Oprocentowanie: 6.48 % / w skali roku

Prowizja: 4.50 % / jednorazowa

Koszt miesięczny obsługi kredytu
Wysokość raty 973.51 PLN Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu i podanej nominalnej stawki oprocentowania, z uwzględnieniem kosztów prowizji i bez uwzględnienia kosztów ubezpieczenia. Oprocentowanie kredytu jest zmienne. Bank zastrzega sobie prawo do zmiany warunków oferty w zależności od indywidualnej oceny klienta.


W przypadku kredytu bez ubezpieczenia oprocentowanie jest wyższe o 1 pkt proc.
Oprocentowanie nominalne 4.39 %
Oprocentowanie rzeczywiste 6.48 %
Prowizja 4.50 %
Opłata za wcześniejszą spłatę 0.00 PLN W przypadku kredytu do 255 550 PLN brak opłat za wcześniejszą spłatę (ustawa o kredycie konsumenckim)
Ubezpieczenie 0.22 % Koszt nieobowiązkowego ubezpieczenia to 0,218% x saldo kredytu samochodowego. Podane w tym przykładzie koszty spłaty dotyczą kredytu z ubezpieczeniem.
Rodzaj zabezpieczenia Zabezpieczenie kredytu stanowi przewłaszczenie 49% wartości samochodu na rzecz banku oraz cesja z ubezpieczenia AC
Plusy
  • Maksymalna kwota kredytu to aż 450 tys. zł
  • Obniżka oprocentowania (zastosowana w podanym przykładzie) dostępna jest po przystąpieniu do ubezpieczenia na życie i od innych zdarzeń
Minusy
  • Minimalna kwota kredytu to 5 tys. zł

Aby zapewnić największą wygodę w korzystaniu ze strony kredyt-samochodowy.org.pl wykorzystujemy pliki cookies. Możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

zamknij