Kredyty samochodowe

Inbank

Kredyt samochodowy

Wysokość raty: 1059.01 PLN / miesiąc

Oprocentowanie: 10.32 % / w skali roku

Prowizja: 6.99 % / jednorazowa

Koszt miesięczny obsługi kredytu
Wysokość raty 1 059.01 PLN Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu i podanej nominalnej stawki oprocentowania.
Oprocentowanie nominalne 6.99 %
Oprocentowanie rzeczywiste 10.32 %
Prowizja 6.99 % Prowizja od 6,99%
Opłata za wcześniejszą spłatę 0.00 PLN W przypadku kredytu do 255 550 PLN brak opłat za wcześniejszą spłatę (ustawa o kredycie konsumenckim)
Ubezpieczenie 0.00 % Ubezpieczenie kredytu nie jest wymagane, ale jego wykupienie pozwala na obniżenie prowizji od wskazanej w przykładzie o 2 punkty procentowe
Rodzaj zabezpieczenia Kredyt bez zabezpieczenia: bank nie wymaga ustanowienia zabezpieczenia na samochodzie. Brak wpisów zabezpieczenia w dowodzie rejestracyjnym pojazdu, brak cesji praw z ubezpieczenia. Wystarczy dostarczyć w ciągu 30 dni od zawarcia Umowy Kredytu: a. kopii faktury VAT potwierdzającej zakup pojazdu albo b. kopii umowy sprzedaży pojazdu oraz kopii dowodu opłacenia podatku od czynności cywilnoprawnych
Plusy
  • Brak wymogu ustanawiania zabezpieczeń na pojeździe
  • Kredyt dostępny w 100% on-line
  • Wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu
  • Wstepna decyzja kredytowa w kilka sekund

Aby zapewnić największą wygodę w korzystaniu ze strony kredyt-samochodowy.org.pl wykorzystujemy pliki cookies. Możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

zamknij