Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij formularz:

9+9=

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę portalu w celu komunikacji związanej z użytkowaniem portalu oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ewentualną ofertą portalu. Dane te będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997 r. z późniejszymi zmianami).


Portal redagują

tomek kredyt-samochodowy.org.plTomasz - pomysłodawca, inicjator i redaktor prowadzący portalu. Wciąż próbuje znaleźć najlepszy i najtańszy sposób na kupno auta, a najlepiej kilku. W tym celu analizuje, porównuje i przygląda się rynkowi finansowemu w Polsce i nie tylko. Miłośnik starych, zabytkowych samochodów, co nie przeszkadza mu w podążaniu za najnowszymi trendami w dziedzinie motoryzacji. Skończył finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

 

tomek kredyt-samochodowy.org.plMonika - redaktor portalu, asystentka, a czasami też zastępca Tomka. Fascynuje ją internet jako otchłań niezmierzona, nieopisana i jeszcze niezbadana. Jak się oderwie od komputera, uprawia szermierkę. Absolwentka Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu.

Aby zapewnić największą wygodę w korzystaniu ze strony kredyt-samochodowy.org.pl wykorzystujemy pliki cookies. Możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

zamknij