Kredyty samochodowe - przegląd promocji

( 1 Głos )
 
Utworzono: poniedziałek, 04, luty 2013 05:30
Kredyty samochodowe - przegląd promocji

Wyprzedaże roczników sprzyjają również promocjom na kredyty samochodowe. Sprawdźmy, co obecnie oferują nam banki.

Jeśli marzy Ci się nowy samochód, to teraz jest najlepszy czas na jego zakup. Producenci aut chcą jak najszybciej pozbyć samochodów rocznika 2012, aby wejść na rynek z nowymi modelami. Mają też świadomość, że każdy nowy samochód bardzo szybko traci na wartości.

Stąd też począwszy od końca zeszłego roku powiększają rabaty na nowe auta. Również banki mają świadomość dużego popytu na samochody, stąd też na rynku kredytowym pojawiły się ciekawe oferty promocyjne. Wybierać można między zmniejszonym oprocentowaniem, brakiem prowizji czy opłaty za wcześniejszą spłatę kredytu po rabaty przy wykupieniu innych produktów banku.

Kredyt na samochody nowe i używane w BNP Paribas - Gwarancja niezmienności raty

Jako jeden z pierwszych z promocją wystartował BNP Paribas. Oferuje on kredyt z oprocentowaniem (RRSO) 9,88% i prowizją w wysokości 2%. Uproszczona procedura jego przyznawania obowiązuje kredytobiorców bez wkładu własnego - kredyt do 100 tys., oraz z wkładem 10%-towym przy kredycie między 100 a 150 tys. Duże plusy należą się za minimalną i maksymalną kwotę kredytu - wynoszą one adekwatnie: 2 tys. i 500 tys.

Ciekawą ofertą jest również kredyt samochodowy online mBanku, oprocentowany jeszcze niżej, bo na 9,34% i bez prowizji. Bank reklamuje ten produkt jako szybki kredyt dostępny przez internet, przyznawany nawet w 15 minut. Co więcej kredytobiorca może uzyskać dodatkowe 10% zniżki przy zakupie ubezpieczenia przez internet.

Wciąż ciekawą ofertą jest kredyt oferowany przez MultiBank. Kredyt ten oferowany jest z tzw. Pakietem Multibezpiecznym, czyli ubezpieczeniem spłaty kredytu od TUiR Allianz Polska S.A.

Kredyt Automoto + Pakiet MultiBezpieczny w MultiBanku - SPRAWDŹ TERAZ!

Przy ofertach promocyjnych zwracajmy uwagę przede wszystkim na oprocentowanie kredytu, ale również pamiętajmy o dokładnym wyliczeniu wszystkich kosztów kredytu. Warto więc porównać większą liczbę ofert. Pomoże nam w tym kalkulator kredytu samochodowego dostępny online.

PORÓWNAJ OFERTY KREDYTÓW SAMOCHODOWYCH >>

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Porady powiązane

Czy można uzyskać kredyt na zakup samochodu z zagranicy?

Tak.

Taki kredyt mają w swoich ofertach np. Santander Consumer Bank, Getin Bank czy też Alior Bank. Nie znam jednak dokładnych procedur przyznania kredytu na takie auto. Wymagana jest na pewno wycena aut, dla ustalenia jego wartości rynkowej w celu wyliczenia wymaganej kwoty kredytu.

Jakie dokumenty są wymagane przy podpisywaniu umowy kredytowej?

Do podpisania umowy o kredyt samochodowy potrzebne są:

  • dowód osobisty,
  • umowa kupna/sprzedaży pojazdu bądź faktura,
  • dokumenty potwierdzające uzyskiwanie stałych dochodów.

Artykuły powiązane

Dla starających się o auto kredyt

Wakacje, letnie wyjazdy, urlopy - wszystko to sprawia, że coraz częściej myślimy o kupnie samochodu bądź jego zmianie na lepszy.

Co z samochodami Amber Gold?

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zabezpieczyła 112 samochodów należących do firmy Amber Gold. Kto będzie nimi dysponował i co dalej z tymi samochodami?

Aby zapewnić największą wygodę w korzystaniu ze strony kredyt-samochodowy.org.pl wykorzystujemy pliki cookies. Możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

zamknij