Promocje w kredytach - z czego warto skorzystać?

( 1 Głos )
 
Utworzono: czwartek, 31, styczeń 2013 01:24
Promocje w kredytach - z czego warto skorzystać?

Kredyt samochodowy znajduje się w ofercie prawie każdego banku. Konkurencja jest zatem wysoka i banki stosują różne tricki, aby klient zwrócił się po kredyt właśnie do nich. Z jakich ofert kredytów na auto warto skorzystać?

To, co przede wszystkim powinno się dla nas liczyć przy porównaniu kredytów samochodowych to ich oprocentowanie - im niżej jest oprocentowany kredyt na samochód, tym dla kredytobiorcy lepiej. Ważne jest, aby zwracać uwagę na RRSO - rzeczywista roczna stopę oprocentowania kredytu, a nie na oprocentowanie nominalne. Dlaczego? Ponieważ to RRSO uwzględnia całkowity koszt kredytu wraz ze wszystkimi dodatkowymi opłatami. Łatwo się tu "naciąć", ponieważ w reklamach banki najczęściej podają właśnie oprocentowanie nominalne. Oprocentowanie to składnik, którego obniżeniem w promocyjnych ofertach kredytowych banki kuszą najczęściej. Jednak uważaj - niższe oprocentowanie bank może próbować "wyrównać" sobie właśnie jakąś dodatkową opłatą czy wyższą prowizją.


MultiBank - Kredyt Automoto + Pakiet MultiBezpieczny - SPRAWDŹ TERAZ!

Innym sposobem na przyciągnięcie klienta jest łączenie kredytu z innym produktem banku. Najczęściej, co zrozumiałe, do kredytu na auto bank proponuje ubezpieczenie oc czy pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, oferowanych dzięki współpracy z wybranymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dzięki wykupieniu również ubezpieczenia, bank rezygnuje z prowizji czy proponuje niższe oprocentowanie kredytu. Warto sprawdzić taką ofertę, bowiem polisa OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym, więc i tak przyjdzie nam ją wykupić, a jeśli dzięki temu możemy również zyskać, to może być naprawdę warto. oczywiście, jeśli cena ubezpieczenia nie wyda nam się wygórowana. Dobrze jest więc sprawdzić wcześniej przynajmniej orientacyjnie, ile powinno nas kosztować ubezpieczenia auta.

Następną opcją, którą chętnie proponują banki jest kredyt przez internet czy inaczej kredyt online. Jest to po prostu zakup kredytu przez internet, a więc zgłoszenie i wypełnienie odpowiednich formularzy internetowo. W ten sposób można zyskać np. dużą zniżkę oprocentowania kredytu. A sama forma zaciągnięcia kredytu jest dla nas wygodniejsza i z pewnością szybsza.


Kredyt samochodowy w BNP Paribas - Oprocentowanie 7,9% - Gwarancja niezmienności raty

 

Komentarze  

0 #1 Gość 2013-01-31 17:03
Polecam multibank, wziąłem tam kredyt na autko
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Porady powiązane

Czy istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu samochodowego?

Tak, wcześniejsza spłata kredytu samochodowego jest możliwa.

Ponadto większość działających w Polsce banków nie pobiera prowizji z tytułu przedterminowej spłaty kredytu samochodowego.

Czy mogę złożyć wniosek kredytowy, jeśli nie znam numeru VIN?

Numer VIN można podać po podjęciu decyzji kredytowej.

Artykuły powiązane

Ubezpieczenie auta na kredyt

Już wiadomo, że rynek sprzedaży samochodów przeżywa kryzys. W stosunku do roku ubiegłego sprzedaliśmy o około 10 procent mniej niż w okresie analogicznym roku ubiegłego. Z pewnością jakąś tam przyczyna jest także fakt, że teraz kredyty samochodowe też są coraz droższe. Czy w związku z tym istnieją jeszcze w miarę tanie kredyty samochodowe?

Kredyt samochodowy bez BIK - mit i mrzonka?

Kredyt samochodowy bez BIK oznacza, że możemy starać się o kredyt na zakup auta bez sprawdzania naszej historii kredytowej. Biuro to istnieje od 2001 roku - wówczas wpłynęła pierwsza sprawa dotycząca historii kredytowej klienta.

Aby zapewnić największą wygodę w korzystaniu ze strony kredyt-samochodowy.org.pl wykorzystujemy pliki cookies. Możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

zamknij