Promocje w kredytach - z czego warto skorzystać?

( 1 Głos )
 
Utworzono: czwartek, 31, styczeń 2013 01:24
Promocje w kredytach - z czego warto skorzystać?

Kredyt samochodowy znajduje się w ofercie prawie każdego banku. Konkurencja jest zatem wysoka i banki stosują różne tricki, aby klient zwrócił się po kredyt właśnie do nich. Z jakich ofert kredytów na auto warto skorzystać?

To, co przede wszystkim powinno się dla nas liczyć przy porównaniu kredytów samochodowych to ich oprocentowanie - im niżej jest oprocentowany kredyt na samochód, tym dla kredytobiorcy lepiej. Ważne jest, aby zwracać uwagę na RRSO - rzeczywista roczna stopę oprocentowania kredytu, a nie na oprocentowanie nominalne. Dlaczego? Ponieważ to RRSO uwzględnia całkowity koszt kredytu wraz ze wszystkimi dodatkowymi opłatami. Łatwo się tu "naciąć", ponieważ w reklamach banki najczęściej podają właśnie oprocentowanie nominalne. Oprocentowanie to składnik, którego obniżeniem w promocyjnych ofertach kredytowych banki kuszą najczęściej. Jednak uważaj - niższe oprocentowanie bank może próbować "wyrównać" sobie właśnie jakąś dodatkową opłatą czy wyższą prowizją.


MultiBank - Kredyt Automoto + Pakiet MultiBezpieczny - SPRAWDŹ TERAZ!

Innym sposobem na przyciągnięcie klienta jest łączenie kredytu z innym produktem banku. Najczęściej, co zrozumiałe, do kredytu na auto bank proponuje ubezpieczenie oc czy pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, oferowanych dzięki współpracy z wybranymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dzięki wykupieniu również ubezpieczenia, bank rezygnuje z prowizji czy proponuje niższe oprocentowanie kredytu. Warto sprawdzić taką ofertę, bowiem polisa OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym, więc i tak przyjdzie nam ją wykupić, a jeśli dzięki temu możemy również zyskać, to może być naprawdę warto. oczywiście, jeśli cena ubezpieczenia nie wyda nam się wygórowana. Dobrze jest więc sprawdzić wcześniej przynajmniej orientacyjnie, ile powinno nas kosztować ubezpieczenia auta.

Następną opcją, którą chętnie proponują banki jest kredyt przez internet czy inaczej kredyt online. Jest to po prostu zakup kredytu przez internet, a więc zgłoszenie i wypełnienie odpowiednich formularzy internetowo. W ten sposób można zyskać np. dużą zniżkę oprocentowania kredytu. A sama forma zaciągnięcia kredytu jest dla nas wygodniejsza i z pewnością szybsza.


Kredyt samochodowy w BNP Paribas - Oprocentowanie 7,9% - Gwarancja niezmienności raty

 

Komentarze  

0 #1 Gość 2013-01-31 17:03
Polecam multibank, wziąłem tam kredyt na autko
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Porady powiązane

Jaką maksymalną kwotę kredytu na auto można uzyskać?

Maksymalna kwota kredytu na samochód zależy od decyzji banku. Są to kwoty w granicach 120 000 - 200 000 zł (więcej przy odpowiednio zwiększonych zabezpieczeniach i udokumentowaniu dochodów).

Czy można zawiesić spłatę rat kredytu samochodowego?

Nie spotkałem się z takimi ofertami.

Artykuły powiązane

Czy rynek sobie poradzi?

Rynek motoryzacyjny od zawsze wzbudza wiele uwagi, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Jest to rynek bardzo dynamiczny: wciąż pojawiają się to nowe trendy, projekty, coraz bardziej wymyślne technologie.

Co z samochodami Amber Gold?

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zabezpieczyła 112 samochodów należących do firmy Amber Gold. Kto będzie nimi dysponował i co dalej z tymi samochodami?

Aby zapewnić największą wygodę w korzystaniu ze strony kredyt-samochodowy.org.pl wykorzystujemy pliki cookies. Możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

zamknij