Sam oblicz ratę za auto na kredyt

( 0 Głosów )
 
Utworzono: wtorek, 27, grudzień 2016 17:50

Własne auto to duży komfort i wygoda, zapewne potwierdzi to niejeden kierowca. Dla każdego z nich samochód może odgrywać inną rolę. Jedno jest jednak pewne, własne auto czyni nas bardziej mobilnymi.

Nic więc dziwnego, że jak wynika z badania zleconego przez Volkswagen Financial Services, aż 90% osób nieposiadających samochodu chciałoby go mieć. Wyniki sondażu wyraźnie pokazują, że najczęstszym spontanicznie wymienianym hasłem kojarzonym z mobilnością jest samochód – wskazało go na pierwszym miejscu ponad 21% respondentów.

Kupujemy auto na kredyt

W obu przypadkach sposobem na realizację tych celów bez konieczności długoletniego oszczędzania jest zakup auta na kredyt. Szeroki wachlarz rozwiązań finansowych dedykowanych zakupom pojazdów umożliwia każdemu znalezienie najkorzystniejszej oferty. Nie zawsze jednak potrafimy ocenić, która z propozycji dla nas, a właściwie naszego budżetu, jest odpowiednia. Liczby, procenty i gwiazdki w ofertach nie ułatwiają tego zadania. Bardziej przystępna i przekonująca dla klientów jest prawdopodobnie gotowa rata. Z tego względu coraz większym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne formy finansowania, jak np. kredyt z niską ratą oferowany przez Volkswagen Financial Services. W tym przypadku punktem wyjścia do rozmów ze sprzedawcą jest to, ile gotowi jesteśmy miesięcznie przeznaczyć na auto.

Skorzystaj z kalkulatora rat kredytu samochodowego

Kredyt z niską ratą został tak zaprojektowany, aby każdy mógł dopasować warunki umowy do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Regulując poszczególne parametry kredytu takie jak liczba rat, wysokość wkładu własnego oraz roczny limit kilometrów można podnieść lub obniżyć ratę miesięczną za zupełnie nowy samochód. Nie wiesz jaki pojazd mieści się w twoim miesięcznym budżecie? Odwiedź kalkulator rat kredytu samochodowego dostępny w internecie. W ten sposób masz szansę obliczyć ratę kredytu dla kilku różnych marek i modeli bez wychodzenia z domu. Jak to zrobić? Wystarczy wybrać w kalkulatorze kredytu interesujące nas parametry w czterech prostych krokach.

Krok 1. Marka i model samochodu

Kalkulację należy rozpocząć od wyboru interesującej nas marki i modelu pojazdu. Na stronie przygotowanej przez Volkswagen Financial Services można obliczyć ratę kredytu dla wszystkich modeli pięciu marek: Volkswagen, Volkswagen Samochody Użytkowe, SEAT, ŠKODA oraz Audi. Wybierając model z listy w panelu kalkulatora automatycznie pojawi się pełna cena (brutto) dla jego podstawowej wersji. Można też wcześniej skonfigurować na stronie producenta swój wymarzony samochód, a następnie końcową cenę wpisać w kalkulatorze kredytu.

Krok 2. Liczba rat

Czas spłaty kredytu to kolejny z istotnych parametrów kredytu. W ten sposób można regulować poziom miesięcznych zobowiązań, np. zwiększając liczbę rat obniżamy ich wysokość. Do wyboru w zależności od marki jest 36 lub 48 miesięcy.

Krok 3. Wysokość wkładu własnego

Wkład własny w tym przypadku nie jest warunkiem koniecznym do otrzymania kredytu. Jest to jednak następny sposób na obniżenie miesięcznej ceny za używanie samochodu. Dysponując nawet niewielką ilością własnych środków, od 0% do 30%, można spróbować obniżyć raty do poziomu kosztów akceptowalnych dla naszego miesięcznego budżetu na auto.

Krok 4. Roczny limit kilometrów

Ostatnim z parametrów branych pod uwagę w kalkulatorze rat kredytu samochodowego jest roczny limit kilometrów również w zależności od marki w granicach 20-40 tys. W przypadku kredytu z niską ratą, kiedy w trakcie umowy spłacana jest utrata wartości samochodu, liczba przejechanych kilometrów odgrywa ważną rolę.

Efekt? Orientacyjna wysokość miesięcznej raty wyliczonej dla wybranych przez Ciebie założeń. Chcąc poznać szczegóły oferty oraz dokonać zakupu auta na kredyt warto umówić się z doradcą, np. korzystając z formularza dostępnego na stronie. Specjalista przedstawi Ci ostateczną ofertę oraz pomoże załatwić wszystkie formalności.

Aby zapewnić największą wygodę w korzystaniu ze strony kredyt-samochodowy.org.pl wykorzystujemy pliki cookies. Możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

zamknij